Říjen 2007
O čem je film?? Stručný obsah

30. října 2007 v 14:43 High School Musical-fotky
Televizní romantická komedie pro celou rodinu o lásce a chystaném školním muzikálu, které poněkud zkomplikují život několika středoškolákům..
Ačkoli se středoškoláci Troy Bolton a Gabriella Montez neznají a navíc jsou zcela odlišní, svede je o zimních prázdninách v lyžařském letovisku, kde oslavují příchod nového roku, osud dohromady. Jsou nuceni zazpívat spolu písničku v karaoke baru a nečekaně "přeskočí jiskra". Přestože jsou přesvědčeni, že už se znovu neuvidí, protože každý žije v jiné části USA, vymění si telefonní čísla. Krátce poté je však Gabriellina matka vedením své firmy přeložena do Albuquerque v Novém Mexiku a Gabriela shodou okolností začne chodit do stejné střední školy, kde studuje i Troy. Samozřejmě se potkají, ale jejich setkání se stane počátkem řady nečekaných komplikací, zejména, když se poněkud nesměle zúčastní konkursu na role v chystaném školním muzikálu. Nakonec se jim - k nelibosti Sharpay Evansové a jejího bratra Ryana - podaří získat hlavní role. Sourozenci se rozhodnou udělat cokoli, aby zvrátili rozhodnutí profesorky Darbusové a role získali pro sebe. Do ruky jim hrají také obavy Troyova nejlepšího kamaráda a spoluhráče Chada, že kvůli zpívaní přestane trénovat na blížící se mistrovské utkání a snaha kapitánky družstva středoškolského vědomostního desetiboje Taylor McKessie získat do svého týmu chytrou Gabriellu. Oba jsou ochotni udělat cokoli, třeba se i spojit s Evansovými a vymyslet plán jak Troye a Gabriellu proti sobě poštvat. Navíc se Evansovým podaří přesvědčit profesorku Darbusovou, aby přeložila druhé kolo konkursu do stejného doby, kdy se bude konat mistrovský zápas i finále desetiboje. Je vůbec možné, aby se v takové situaci Troy s Gabrielle dokázali usmířit, získat role v muzikálu a ještě pomoci kamarádům zvítězit v basketbalovém utkání i středoškolském vědomostním desetiboji?

Muzikál ze střední


HSM- herci/čky aneb postavy

30. října 2007 v 14:35 High School Musical-fotky
ZAC EFRON alias Troy Bolton
VANESSA ANNE HUDGENS alias Gabriella Montez
ASHLEY TISDALE alias Sharpay Evans
LUCAS GRABEEL alias Ryan Evans
CORBIN BLEU alias Chad
MONIQUE COLEMAN alias Tylor


Zac v reklamě na kolínskou

30. října 2007 v 14:33 | Kajusk@ |  Zac - akce
S Amandou Bynes
Zac naprosto dokonalej,ale teda Amanda se mi tu moc nelíbí.Má moc výraznou pusu a na fotkách špatne osvetlený nos-vypadá hodne veliký.Ale jak říkám,Zac-krásnoučkej.A jaký je váš názor??Pište pište....


Videjko Say OK od Van se Zacem!!!!!

30. října 2007 v 14:28 | Kajusk@ |  Vanessa - videa
Je to klásná písnička,ale to ještě není všechno videjko je se Zacem Efronem takže POZOOOR!!!!!!!

HSM- Remix- Breaking free

30. října 2007 v 14:24 HSM videa
Je to celkem zajímavé tak se kukněte:

Koncertík High School Musical- Something New

30. října 2007 v 14:08 HSM videa
Supa koncert High School Musical konkrétně Something New!!!!

Zac a Nikki Blonsky na nějaké akci

30. října 2007 v 14:06 | Kajusk@ |  Zac - akce
Zac upa mega sladoučkej.Tý Vann fakt závidím a určite nejsem sama co holky?Vypadá fakt božsky.Ten jeho kukuč-nezapomenutelný.Tak kdyby se na me kluk podíval,tak to se mnou asi sekne.

Van v Los Angeles

30. října 2007 v 14:04 | Kajusk@ |  Vanessa - paparazzi

Zanessa u benzínky

30. října 2007 v 14:02 | Kajusk@ |  Zanessa - paparazzi
i při tankování může být sranda...:o))