News

Prozatimní Hiatus

26. září 2008 v 18:01 | Kajusk@
Ahojky lidičky!! :)) Mám pro vás bohužel špatnou zprávu, která netěší ani mě. Nějakou dobu tady teď zase nebudu moct dávat články z důvodu, které je těžké teď vysvětlovat. Možná se vrátím dřív než si myslíte, to se ještě uvidí. Zatím se teda mějte krásně a někdy zase ahojky...Vaše Kajusk@ (adminka)

New design - ,,Beautiful Zanessa´´

26. srpna 2008 v 11:49 | Kajusk@
Ahojky lidičky!! Po docela dlouhé době sem dávám článek a zároveň s ním i nový design, který jsem udělala. Bohužel, jak už asi víte mi i nadále nejde PC a tak jsem si musela tento design vyrobit u kamarádky a dát ho sem na blog. Doufám tedy, že se vám designek líbí a ikdyž tenhle článek s designem byl můj po dlouhé době první ale taky zase poslední, tak tady i nadále uvidíte v mém zástupu Reniku dokud se mi PC nespraví. Tak si užívejte prázdnin a mějte se krásně............Vaše Kajusk@ (adminka)

Jedu pryč nebudo tu newsky

9. srpna 2008 v 19:43 | Ter!nk@
Ahoj...
...jenom Vam chci oznámit, zhe zitra jedu na tábor H+H a jedu tam na 10 dni takže tu asik nebudou žadne nowinky, ptz Kaji nejde pořád počítač. Tak se mejte užíwejte zbytek prázdin....Ter!nk@

Zastup za Kajusku...

4. srpna 2008 v 19:57 | Ter!nk@
Ahoj...
...Jak vite tak Kajusce nejde počitač a Renika jela pryc. Tak tadyk za Kaju budu dawat članky ja dokud se Kaji pc nespravi.

Nedudou tu newsky

1. srpna 2008 v 13:54 | Renika
Ahojky...
.... Takže tad tady bohuzel nebudu pridavat clanky Kajuska ma pokazeny Pc a ja jedu pryč takže se mějte :-*

Nebudu tady

25. července 2008 v 10:37 | Kajusk@
Sekl se nám nějak počítač takže tady teď nebudu. Nedubu přidávat články a ruzne novinky o HSM. ale Zastoupí mně Renika která tady bude články přidávat.

Na víkend odjíždím na chatu

18. července 2008 v 20:25 | Kajusk@
Ahojky lidičky!! Jak jistě všichni už dobře víte, zítra už je sobota 19.6.2008 a to znamená začátek víkendu. Na víkend odjíždím tedy na chatu a vrátím se přibližně tak v neděli odpoledne. Nedivte se teda, když tady přes víkend nepřibydou žádné články, nebojte se ale až se vrátím napravím to. Zatím všem přeju pěkný víkend a nadále užívejte prázdniny :)).........Vaše Kajusk@

New design - ''Paparazzi Ashley''

13. července 2008 v 14:56 | Kajusk@
Mám new designek!! Tenhle je zase pro změnu s Ashley a udělalo mi ho moje SB Marki, tak děkuju. Myslím, že se ji povedl, a co na něj říkáte vy?? :))

Jsem zpátky! :))

12. července 2008 v 15:32 | Kajusk@
Ahojte lidičky!! Tak jsem se včera vrátila z dovolené a už tady s vámi budu. :)) Děkuju mé web. kámošce a SB Terry, že se mi o blogísek po dobu mé dovolené starala a omlouvám se svým SB, že jsem jim nemohla psát komentíky. Od dneška tady budu přidávat new články zase já, tak ještě jednou díky Terry......................Vaše Kajusk@ (adminka)

Jedu na dovolenou :))

27. června 2008 v 16:08 | Kajusk@
Ahojky lidičky!! Mám tady pro vás takové menší oznámení. Zítra 28.6.2008 jedu na dovolenou na Slovensko. Budu tam po dobu 14 dní a tak tady za mě na tu dobu občas zaskočí moje blogísková kámoška Terry, která má sama moocky hezů blogísek a já jí děkuju, že mi s blogem pomůže. Mimochodem i vám ostatním přeju moocky krásné prázdniny a doufám, že se vám známky na vysvědčení podařily vykutit tak, jak jste si přáli!! :))............Vaše Kajusk@ (adminka)

New design - ''Zanessa in Brown''

23. června 2008 v 21:53 | Kajusk@
Mám new design!! Udělala jsem ho převážně s Van, ale je tam i něco málo se Zanessou. Nazvala jsem ho ''Zanessa in Brown'', tak doufám že se vám bude líbit :-))
Click na CČ

New design - ''Vanessa Happy P!nk''

17. června 2008 v 13:30 | Kajusk@
Mám new designek!! :-)) Nazvala jsem ho ''Vanessa Happy P!nk'' a myslím, že se docela vyvedl nebo ne?? Co na něj říkáte vy?? Piště komentíky pod tento článek!! :-))
Click na CČ

New designek - ''Orange Nessa''

4. června 2008 v 20:17 | Kajusk@
Mám new designek!! Sice vím, že je tady brzy, jelikož ten předešlý tu nebyl ani týden, ale tenhle designek mi udělala N!CKESS . Mocky jí děkuju.....designek je krásný a myslím že se jí moc povedl!! :-)) Co na něj říkáte vy?? Já si myslím, že je to příjemná změna, když jsem vám předtím povšech těch designech s Ash slibovala už konečně s někým jiným!! :-)) Tak ho tady máte a já ještě jenou N!CKESS děkuju :-))

New design - ''Shoot of Zashley''

2. června 2008 v 14:47 | Kajusk@
Mám new designek, který jsem nazvala ''Shoot of Zashley''. Doufám, že se vám bude líbit a protože jste zřejmě už i z mých designů rozpoznali, že mým HSM favoritem je Ashley a jaksi mě to začalo bavit, tak jsem tento design pro změnu udělala společně i se Zacem. :-)) Další design už zřejmě nachystám s někým jiným, tak se nechejte překvapit!! :-))

Od zefronku :-))

1. června 2008 v 22:06 | Kajusk@
Tady je takový dáreček od Mišul a Terky z blogíísku www.zefron.blog.cz ke Dni Dětí!!:-)) Je to překrááásnéé, nemyslíte?? :-*

To snad není možný!!

28. května 2008 v 14:21 | Kajusk@
To snad není pravda!! Podívejte se na tenhle blog: http://gabizac.blog.cz/ !!! Vidíte to taky!!?? Tahle holka mi normálně sprostě ukradla záhlaví, které jsem já sama vyrobila pro svůj blog!!! Byla jsem sice ještě milosrdná a dala jsem jí 24 hodin na nápravu, pod podmínkou, že jestli to do dne nezmizí nahlásím ji adminovi!!! Hrozně mě to mrzí, protože si s tím někdo dá práci a ona to prostě sprostě ukradne pro svůj blog!!! Mno...uvidíme, co udělá!! :((.........Vaše Kajusk@ (adminka)

New Design - ''HSM 3 manie''

24. května 2008 v 11:19 | Kajusk@
Mám new designek!! :-)) Nazvala jsem ho ''HSM 3 manie'' a doufám, že se bude líbit!! :-)) Své názory na tento design pisejte do komentářů pod tímto článkem :-))

New design - ''Grey and Headstrong''

16. května 2008 v 20:23 | Kajusk@
Mám new designek!! Nazvala jsem ho ''Grey and Headstrong'' a jsou na něm fotečky, které se mi mocky líbí a proto jsem ho s nimi udělala!!:-)) Doufám, že se bude líbit :-))
Náhled:

Ter!nk@ už nemá blog!!!

10. května 2008 v 15:26
Ahojky!! Moje bývalé SB Ter!nk@ mě požádala abych tady napsala článek, protože se jí někdo na její blog www.hsm-teresax.blog.cz vloupal a zrušil jí ho!!! Ter!nk@ neví, co má dělat, ale je mi jí líto, jelikož už byl její blogíísek přímo zaplněný články!! Doufám i kvůli Ter!nce, že se to brzy vyřeší!!! :((................Vaše Kajusk@ (adminka)

New design - ''Ash on Red by MarcEcko''

9. května 2008 v 15:21 | Kajusk@
Mám new design!! Dělala jsem ho já sama a nazvala jsem ho ''Ash on Red by MarcEcko''!!:-)) Doufám, že se tedy bude líbit :-)) Názory na tento design prosím pište do komentářů pod tímto článkem :-))
 
 

Reklama